VRH "C" - bernský honič

12.12.2015 - 6 pejsků, 4 fenky
M: Beneátka Lady Dorotte
O: Bandito Lady Bardotte

 

 Říká se do třetice všeho dobrého...a tak jsem Benetce (a vlasně i sobě) dopřála ještě poslední vrh strakatých miminek. Tentokrát jsme opět vyjeli za osvědčeným ženichem Bandittem do Duchcova. Několikrát jsem to tady už psala, jak mám Bandittu jako psa moc ráda, je krásný a hlavně milý, kontaktní, přátelský. Toto druhé spojení s naší ušatou princeznou dopadlo zase na jedničku. Na rozdíl od prvního vrhu, kde se nám narodilo štěňátek 8, tentokrát Benetka zvedla laťku a ukrývala v bříšku malou fotbalovou jedenáctku. Jedenáctým štěňátkem byla malinkatá holčička, drobounká, slabounká. Žila bohužel jen jeden den, vůbec se nemohla přisát a slábla pořád víc a víc. Nakonec jsem se rozhodla ukončit její trápení a uspat ji. I tak nám tu zůstalo poměrně dost kousků, jeden hezčí než druhý. Kdybych měla říct, který s těchto jedinců byl nejhezčí, či naopak, nedokázala bych to. Byl to velmi vyrovnaný vrh, váhově i povahově. Zažila jsem si s nima spoustu radosti.

Poměrně brzy všechna štěňátka našla své nové domovy, většina jich zůstala v ČR, dvě z nich se vydala do zahraničí, kde budou hrdě hájit naše barvy. Majitelé se průběžně ozývají a sdělují mi zážitky, které s našimi poklady zažívají. Všichni se mají pohádkově a tak to má být!

Jak já ty uzlíčky a vše kolem nich miluju! Benetka už teď bude užívat "chovatelského důchodu", ale štafetu za ni brzy  převezme její dcera z vrhu B - Bettynka. Už se mám zase na co těšit :-). není nic krásnějšího, než mít doma košík strakatýho štěstí :-).

narozeni C

vrh C

Maty s C

 

 

 

 

 

 

 

 

...a tady jsou jednotlivě :-)

CarlosCARLOS - pejsek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CaspianCASPIAN - pejsek

 

 

 

 

 

 

 

 

CasseyCASSEY - fenka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CatherinCATHERINE - fenka

 

 

 

 

 

 

 

 

CedricCEDRIC - pejsek

 

 

 

 

 

 

CliffCLIFF - pejsek

 

 

 

 

 

 

 

 

CollinCOLLIN - pejsek (zůstal doma)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CoraCORRA - fenka

 

 

 

 

 

 

 

 

CristineCRISTINE - fenka (odjela do Anglie)

 

 

 

 

 

 

 

 

CyrilCYRIL - pejsek (odjel do Polska)