Štěňátka bernského honiče plánujeme na jaro roku 2020

Na jaro roku 2020 plánujeme poslední štěňátka naší ušaté holčičky Bernadetty Aurita Kitta (Betynka). Předchozí dva vrhy zvládla naprosto perfektně bez jakýchkoliv problémů a tak jsme se rozhodli jí ještě naposledy jedna štěňátka dopřát. Snad se vše podaří a štěňátka z vrhu "F" budou stejně zdravá, krásná a ušatá jako ta předchozí. Podrobnosti sledujte v novinkách.

ČEKÁME ŠTĚŃÁTKA SLOVENSKÉHO KOPOVA - v polovině dubna 2017!!!

V polovině dubna 2017 čekáme první štěňátka naší slovenské kopovky - Agáty z Čechtic. Otcem štěňátek je diviačar Nino spod Vysokej z Maďarska.

Aktuální informace najdete v novinkách.

DALŠÍ ŠTĚŃÁTKA BERNSKÉHO HONIČE PLÁNUJEME AŽ NA ROK 2017

Všechna štěňátka z vrhu C jsou již ve svých nových domovech. A jelikož toto byla opravdu poslední Benetčina štěňátka, musíme teď chvíli počkat, až nám ještě trochu doroste naše mladá slečna Bernadetta, alias Betynka. Betynka je krásná bernská slečna, milá, sebevědomá, chytrá a navíc výborně lovecky pracuje. Zbývá tedy jen najít toho pravého ženicha, letos ještě navštívit nějakou tu výstavu a na podzim ji uchovnit. A pak se už můžeme  v roce 2017 těšit na daší odchov....já už se teda moc a moc těším. Tak nějak mi ti mrňousci chybí :-D.

ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA - V POLOVINĚ PROSINCE 2015!

12. 10.2015 proběhlo úspěšné krytí mezi naší ušatou kráskou Beneátkou Lady Dorotte a jejím ženichem Bandittem Lady Bardotte.

Pro toto opakované spojení jsme se rozhodli z důvodu, že náš vrh A byl velmi úspěšným vrhem ze kterého vzešli  krásní a hlavně naprosto zdraví jedinci, kteří dělají svým majitelům samou radost.  Benetka je nejušatější psí dámou v ČR s naprosto jedinečnou hlavou a Banditto je dle mého názoru ten největší elegán a fešák, co jsme kdy poznali. Navíc mají oba úžasnou, velmi přátelskou a nekonfliktní povahu.

To jaká štěňátka se z tohoto spojení narodila v roce 2013 se můžete podívat v sekci ODCHOVY - vrh A.

Očekávaná štěňátka z tohoto krytí by se měla narodit kolem 14.12.2015. V případě, že planujete pořídit si štěňátko bernského honiče a oslovila Vás právě naše CHS a toto již prověřené a úspěšné spojení, neváhejte nás kontaktovat, bereme již záznamy. Bližší informace jakéhokoliv rázu Vám moc rádi podáme na telefonu, nebo na e-mailové adrese, které najdete v sekci KONTAKT.

Fotografie a bližší zprávy o průběhu březosti naší ušaté krásky najdete  průběžně v NOVINKÁCH.

VRH C

PLÁNUJEME ŠTĚŃÁTKA NA PŘELOMU ROKU 2015/2016!

Benny a BandittoJelikož je Beneátka v dobré fyzické i psychické kondici, což potvrdila i na letošní klubové výstavě, rozhodli jsme se, že ji přece jen do třetice necháme plnit si své mateřské radosti a starosti. A jelikož náš vrh A byl velice úspěšný, zalovíme při výběru ženicha ve starých dobrých vodách a pojedeme opět za naším velkým kamarádem - "duchcovským líbačem" :-) - Bandittem Lady Bardotte. Štěňátka plánujeme na přelom roku 2015/2016. Bližší informace budeme průběžně doplňovat.

11.9.2014 - Štěňátka jsou na světě

Dne 11.9.2014 se našemu Herculovi a naší Beneátce narodilo 9 krásných a zdravých štěňátek - 5 psích holčiček a 4 chlapečkové. Bližší informace o jednotlivých štěňátkách z vrhu "B" si budete moci přečíst v nejbližší době v sekci ODCHOVY.

Čekáme štěňátka !!!

Tak se podařilo vše jak mělo a máme potvrzeno, že kolem 12.9.2014 se naší Beneátce a Herculovi narodí štěňátka. Bližší informace i s fotografiemi najdete v novinkách. Už se moc těšíme!!!

Máme nakryto!

První krytí proběhlo v sobotu 12.7.2014 večer, překryli jsme v následující pondělí ráno. Svázání proběhlo bez naší pomoci hned na první naskočení a trvalo přesně půl hodiny.  Na obou bylo vidět, jak moc se mají rádi a jak moc se chtějí. Štěňátka lze očekávat kolem 12.září, takže by se měla narodit ještě do tepla a sluníčka. Kolem 5.8. zajedem na kontrolní ultrazvuk, aby jsme viděli, jak plodná jejich láska byla :-).

inzerce vrhb copy

 

 

Plánujeme štěňátka - vrh B

Beny s Herculem

Jelikož náš francouzký import - Hercule des Echos de Belledonne splnil podmínky pro zařazení do chovu, můžeme vám všem oznámit, že plánujeme na letošní rok spojení naší ušaté krásky Beneátky Lady Dorotte a tohoto krásného ušlechtilého a elegantního psa s nádhernou hlavou a vyrovnanou povahou. Bližší informace o obou jedincích naleznete v rubrikách "Naši psi" a "Naše feny".

Podle plánu by se měla Beneátka začít hárat začátkem července a tak kdyby šlo vše podle plánu, štěňátka by se mohla narodit během září. Ale uvidíme, jak do toho všeho zasáhne příroda - ta mocná čarodějka :-)

Hercule je hodně podobný otci našich štěňátek z vrhu "A" - Banditovi a tak trochu čekám, že by mohla být štěňátka vrhu "B" tak trochu podobná jako ta předchozí.

Benetka má s Hercculem moc hezký vztah, je moc pěkné je pozorovat, jak hezky a něžně se k sobě chovají. Tvoří spolu krásný pár a moc jim to spolu sluší.

Podkategorie