ČEKÁME ŠTĚŃÁTKA SLOVENSKÉHO KOPOVA - v polovině dubna 2017!!!

V polovině dubna 2017 čekáme první štěňátka naší slovenské kopovky - Agáty z Čechtic. Otcem štěňátek je diviačar Nino spod Vysokej z Maďarska.

Aktuální informace najdete v novinkách.

DALŠÍ ŠTĚŃÁTKA BERNSKÉHO HONIČE PLÁNUJEME AŽ NA ROK 2017

Všechna štěňátka z vrhu C jsou již ve svých nových domovech. A jelikož toto byla opravdu poslední Benetčina štěňátka, musíme teď chvíli počkat, až nám ještě trochu doroste naše mladá slečna Bernadetta, alias Betynka. Betynka je krásná bernská slečna, milá, sebevědomá, chytrá a navíc výborně lovecky pracuje. Zbývá tedy jen najít toho pravého ženicha, letos ještě navštívit nějakou tu výstavu a na podzim ji uchovnit. A pak se už můžeme  v roce 2017 těšit na daší odchov....já už se teda moc a moc těším. Tak nějak mi ti mrňousci chybí :-D.

ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA - V POLOVINĚ PROSINCE 2015!

12. 10.2015 proběhlo úspěšné krytí mezi naší ušatou kráskou Beneátkou Lady Dorotte a jejím ženichem Bandittem Lady Bardotte.

Pro toto opakované spojení jsme se rozhodli z důvodu, že náš vrh A byl velmi úspěšným vrhem ze kterého vzešli  krásní a hlavně naprosto zdraví jedinci, kteří dělají svým majitelům samou radost.  Benetka je nejušatější psí dámou v ČR s naprosto jedinečnou hlavou a Banditto je dle mého názoru ten největší elegán a fešák, co jsme kdy poznali. Navíc mají oba úžasnou, velmi přátelskou a nekonfliktní povahu.

To jaká štěňátka se z tohoto spojení narodila v roce 2013 se můžete podívat v sekci ODCHOVY - vrh A.

Očekávaná štěňátka z tohoto krytí by se měla narodit kolem 14.12.2015. V případě, že planujete pořídit si štěňátko bernského honiče a oslovila Vás právě naše CHS a toto již prověřené a úspěšné spojení, neváhejte nás kontaktovat, bereme již záznamy. Bližší informace jakéhokoliv rázu Vám moc rádi podáme na telefonu, nebo na e-mailové adrese, které najdete v sekci KONTAKT.

Fotografie a bližší zprávy o průběhu březosti naší ušaté krásky najdete  průběžně v NOVINKÁCH.

VRH C

PLÁNUJEME ŠTĚŃÁTKA NA PŘELOMU ROKU 2015/2016!

Benny a BandittoJelikož je Beneátka v dobré fyzické i psychické kondici, což potvrdila i na letošní klubové výstavě, rozhodli jsme se, že ji přece jen do třetice necháme plnit si své mateřské radosti a starosti. A jelikož náš vrh A byl velice úspěšný, zalovíme při výběru ženicha ve starých dobrých vodách a pojedeme opět za naším velkým kamarádem - "duchcovským líbačem" :-) - Bandittem Lady Bardotte. Štěňátka plánujeme na přelom roku 2015/2016. Bližší informace budeme průběžně doplňovat.

11.9.2014 - Štěňátka jsou na světě

Dne 11.9.2014 se našemu Herculovi a naší Beneátce narodilo 9 krásných a zdravých štěňátek - 5 psích holčiček a 4 chlapečkové. Bližší informace o jednotlivých štěňátkách z vrhu "B" si budete moci přečíst v nejbližší době v sekci ODCHOVY.

Čekáme štěňátka !!!

Tak se podařilo vše jak mělo a máme potvrzeno, že kolem 12.9.2014 se naší Beneátce a Herculovi narodí štěňátka. Bližší informace i s fotografiemi najdete v novinkách. Už se moc těšíme!!!

Máme nakryto!

První krytí proběhlo v sobotu 12.7.2014 večer, překryli jsme v následující pondělí ráno. Svázání proběhlo bez naší pomoci hned na první naskočení a trvalo přesně půl hodiny.  Na obou bylo vidět, jak moc se mají rádi a jak moc se chtějí. Štěňátka lze očekávat kolem 12.září, takže by se měla narodit ještě do tepla a sluníčka. Kolem 5.8. zajedem na kontrolní ultrazvuk, aby jsme viděli, jak plodná jejich láska byla :-).

inzerce vrhb copy

 

 

Plánujeme štěňátka - vrh B

Beny s Herculem

Jelikož náš francouzký import - Hercule des Echos de Belledonne splnil podmínky pro zařazení do chovu, můžeme vám všem oznámit, že plánujeme na letošní rok spojení naší ušaté krásky Beneátky Lady Dorotte a tohoto krásného ušlechtilého a elegantního psa s nádhernou hlavou a vyrovnanou povahou. Bližší informace o obou jedincích naleznete v rubrikách "Naši psi" a "Naše feny".

Podle plánu by se měla Beneátka začít hárat začátkem července a tak kdyby šlo vše podle plánu, štěňátka by se mohla narodit během září. Ale uvidíme, jak do toho všeho zasáhne příroda - ta mocná čarodějka :-)

Hercule je hodně podobný otci našich štěňátek z vrhu "A" - Banditovi a tak trochu čekám, že by mohla být štěňátka vrhu "B" tak trochu podobná jako ta předchozí.

Benetka má s Hercculem moc hezký vztah, je moc pěkné je pozorovat, jak hezky a něžně se k sobě chovají. Tvoří spolu krásný pár a moc jim to spolu sluší.

Podkategorie