Povánoční období a spousta novinek

Vánoce jsou za námi, ale my si ještě užíváme povánoční pohodu. Je ještě čas lovecké sezóny, takže pejskové chodí na naháňky, občas to proložíme nějakou procházkou, ale užíváme si i pohodičku doma v teple.

Hned na přelomu roku je u nás několik novinek. Předně se naše smečka čtyřnohých miláčků na konci roku rozrostla o jednu slečnu slovenského kopova - Agátku z Čechtic. Naše smečka ji přijala velice vlídně, nejvíc si však hraje s naší Benetkou, což jsme ostatně čekali. Agátka s námi už chodí i do lesa na procházky, je to moc šikovná a čilá fenka.

Další radostnou zprávou je, že se nám nejspíš smečka na jaře rozroste ještě o pejska bernského honiče, kterého jsem si moc přála. Po delší době se nám ozval chovatel z Francie, že plánuje na jaro štěňátka, že s námi jako zájemci počítá a můžeme si přijet vybrat. Úsměvné je, že se nejspíš pejsek narodí skoro ve stejné době, kdy by se nám měla narodit naše štěňátka a tak tu bude začátkem léta asi hodně veselo :-). Nicméně se na toho našeho "Frantíka" moc těším. Kdyby vše vyšlo, byla by to nová, zdravá a nepříbuzná krev pro naše český bernský holky, tak držte palce.

Pár fotek z povánoční pohody jsem přidala do naší galerie a můžete na ně mrknout zde.