Národní výstava psů Klatovy - máme dalšího BOBa! :-)

Na NVP do Klatov vždy ráda jedu - líbí se mi tam, že se posuzuje především venku a když se "utáboříme" ve stínu stromů nad stadionem, máme celé prostranství jako na dlani a můžeme tak v klidu a ze stínu pozorovat dění v kruzích. Tentokrát byl stín víc než potřeba, ručička teploměru šplhala daleko přes 30 stupňů a na sluníčku bylo k nevydržení. A protože byli švýcarští honiči zase až na konci posuzování, uvelebili jsme se pod stromy, kde to naštěstí profukovalo a tam netrpělivě vyčkávali. Společnost nám dělali švyčtí honiči Punťa s Pinkie.

Posuzovala paní Lenka Frnčová a hned jak jsme se s Benetkou rozeběhly, vyzdvihla její eleganci v pohybu. I celkový posudek byl velmi pochvalný. Upozornila opět na nádhernou hlavu a dlouhá a dobře nesená slecha, ale i na rovný hřbet a rovné a dobře úhlené končetiny. Prostě se jí Benetka moc líbila a tak si odnesla ocenění nejvyšší a to V1, CAC, Národní vítězka, BOB.

30 30 30 30

Dnes jsem se také dozvěděla, že se z rodinných důvodů uvolnil jeden překrásný pejsek v CHS Berhoni - Anakin. Je to potomek našeho bratříčka Bonda a otcem jeho maminky Glorie není nikdo jiný než "náš ženich" Edward. Pejsci jsou fakt úchvatní - je vidět, že toto spojení bylo víc než úspěšné. Tak kdo máte zájem o nádherného milého a přítulného ušáka, ozvěte se rychle jeho majitelce Hance. Bližší info najdete na jejich stránkách zde.