MÁME ŠTĚŇÁTKA !!!

Tak jsme se konečně dočkali! V sobotu ráno v 7,30 se nám narodil první pejsek...pak druhý pejsek...pak třetí pejsek... pak čtvrtý pejsek :-)....no nebudu napínat, narodilo se nám celkem 8 krásných štěňátek z toho "sedm statečných" pejsků a jedna růžička mezi trním :-)

Porod proběhl bez komplikací naprosto přirozeně, štěňátka jsou zdravá a opravdu nááádherná. Největší pejsek má 440 g, nejmenší fenka a dva pejskové váží 320 g. Benetka je vzornou maminkou, která o své děti neustále pečuje a dává na ně pozor. Venčit se chodí jen z donucení a s kňučením běží zase rychle zpět za svými mazlíčky. Prckové se mají k světu, v porodní bedně panuje naprostý klid a pohoda. Už konečně vím, co to znamená mít doma košík strakatýho štěstí :-).

Už brzy jednotlivá štěňátka nafotím, ale ještě nemám srdce je od Benetky brát, kouká na mě strašně vyčítavě. Tak kdo na fotečky čeká, prosím ještě o trochu strpení, hned jak to půjde dám je sem. Jen prozradím, že jak tatínek Banditto má mezi štěňátky "odlitek", tak je mezi nimi i jeden černohlávek s už teď dlouhýma ušima - celá maminka :-).

stenata 1 stenata 12 stenata