VRH F - 4. týden

Čtvrtý týden nám přinesl hodně změn, tou nejzásadnější a nejsmutnější změnou je, že už máme pouze sedm štěňátek. Museli jsme se s velkým bolem v srdci rozloučit s Flerisskou, u které se po prvních příkrmech začaly projevovat zažívací potíže a speciální vyšetření ukázalo, že je to způsobeno zvětšeným jícnem. Pár dní jsme se snažili bojovat o její život speciální technikou krmení, ale i přes všechnu snahu nám začala chřadnout pod rukama a trápit se, tak jsme se rozhodli ji raději nechat odejít. Moc to bolí, byla to překrásná fenka, která nám bude moc chybět.

Chmury a bolest však dokáže docela dobře zmírnit ta banda zbylých štěňátek, se kterou je již pěkná sranda. Nejenže se mezi sebou začínají pošťuchovat, tahat za uši a ocásky, ale začínají vydávati  první štěkavé a vrčící zvuky. Za pěkného slunečného počasí je již bereme ven na zahradu. Tam se teda ještě moc neprojevují, ale myslím, že za pár dní mi už budou lítat po záhonkách a každá kytka bude v ohrožení.  Jsou rozkošní a děsně mazliví a kontaktní. Jakmile si k nim sednete, máte jich hned plnou náruč a přetlačují se, kdo vyleze výš.

Krmíme už 3-4x denně, ráno začínáme tradičním tvarohem s piškoty a během dne masíčko s rýží a začínáme přidávat granulky. Baští všichni o stošest, pak si pohrají a zase zalehnou. Betty je stále ještě kojí, ale už méně, ale více se drží mimo tu dravou zvěř, co jí rozkousává cecíky. Když jsou spolu ale venku, tak si s nima hezky hraje, lehce je okusuje, tahá za nohy atd. Je to hezký je pozorovat. Vydržela bych u nich pořád.

20 04 19 Fatyma20 04 19 FellonFlorica120 04 19 Fiona

20 04 19 Freya20 04 19 Frodo20 04 19 Frona