58. den březosti

20 58.denTak už je to skoro tu, do porodu nám zbývá už jen pět dní. Vše už je přichystané, bedýnka vydesinfikovaná, deky a ostatní věci vyprány, hadříky a utěrky na svém místě. Teď už budeme jen čekat na to, až to přijde. Termín (63. den) vychází na úterý 24.3., ale myslím si, že to bude o něco dříve. Jednak i předchozí dva porody přišly o den dříve a tentokrát se mi zdá, že to ta moje holka tak nějak všechno hůř snáší. Nechce se jí do schodů, nechce se jí lézt na gauč, protože je to asi moc vysoko a tak raději leží na zemi. Když jdeme na procházku tak už se líně plouží vedle mě, zatímco ještě před pár dny letěla dopředu jako utržená. Raději už teď odpočívá doma, nebo venku na sluníčku před domem.

Moc mě zlobí s jídlem, ale to už je obehraná písnička - nežere prostě skoro nic a že se snažím...jednou syrové maso, podruhé vařené, potřetí konzervička, počtvrté tvaroh....vždy jen něco málo ochutná a odchází. Snad ví, co dělá a kdyby měla opravdový hlad, tak se snad nažere.

Bříško už má ale pěkně velký a tvrdý, i když v porovnání s minulou březostí si myslím, že přece jen o kousek menší a že ušatá nadílka nyní nebude tak veliká....teda alespoň doufám. Ta poslední desítka byla opravdu zápřah, především pro Betynku i když to všechno zvládala na jedničku a bez problémů, ale pak i pro nás všechny. Že by mě tentokrát poslechla s tou sedmičkou, max. osmičkou? No, necháme se překvapit.  Ať je jich tam kolik chce, hlavně ať to všechno zvládneme a ta moje ušatá princezna a ta její droboť, co se v tom bříšku neustále hemží, jsou v pořádku. Už se na ty mrňata vážně těším, i když to budou zase nervy. Držte nám palce, ozvu se hned, jak to jen bude možné.

20 58.den v lehu