Štěňátkům je pět týdnů

Předně se musím omluvit, že jsem minulý týden nepřidala žádný příspěvek, ale věřte mi, že jsem se k tomu prostě nedostala. Jednak jsme měli o víkendu spoustu milých a příjemných návštěv, jak už našich přátel, či nastávajících majitelů našich psích miminek a za druhé i naše malá a hodná psí miminka už začínají pěkně řádit a je jich někdy víc než dost. Tak co se vlastně v uplynulých dvou týdnech dělo.... podruhé jsme štěňátka odčervili, do jídelníčku jsme k snídani už zařadili tvaroh s banánem a piškoty, což mají štěnda moc ráda, a taky jsme už zařadili startovací kaši jako přechod na granule. No, co vám mám povídat, moc jim to nejede, mlíčko od maminky je hold mlíčko od maminky, ale úžasná maminka Betynka je pořád nablízku a tak po každém krmení ještě dosytí svou droboť dávkou mlíčka. Už ho nemá moc, ale na dotáhnutí to stačí. Jinak si prcková začali hrát - s hračkami, mezi sebou a bohužel i s našimi nohavicemi, ponožkami, rukávy :-). Zatím se tedy nepustili do naší sedačky, jako jejich předchůdci, ale tuším, že to brzy přijde. Musím je ale pochválit jak krásně v noci spí. Večer ve 21,00 mají večerku a do rána do půl sedmý spí. Teda jen o víkendu, kdy nejdeme do práce, přes týden je musíme budit dříve, aby jsme to ráno všechno stihli. Je kolem nich práce, ale na druhou stranu je to obrovská radost a potěšení. Myslím, že budu mít nejspíš trochu smutný Vánoce, až mě ti prckové opustí.

Tady je odkaz na fotografie ze 4. a 5. týdne, které jsme spolu s Bárou Dančovou, která se na štěňátka přijela podívat, nafotili.

https://dorotte.rajce.idnes.cz/Aurita_Kitta_-_vrh_E_-_4_tydny_a_5_tydnu?fbclid=IwAR01GVpd_QJ1QcFWz-U3_GQVaP0ifbb8MSWa-q_pwMt0RFJxXEjBaybq6dY. Moc jí za ně děkuji, jednak bych to časově minulý týden opravdu nezvládla a tento týden bych zase sama nezvládla nafotit postoje. A tady je koláž z jednotlivých fotek, kterou jsem pro vás připravila:

Edith kolaz

Eboney1 kolaz

Edmond kolaz

Elizabeth kolaz

Emilly kolaz

enzo kolaz

Erica kolaz

Ernest kolaz

Erwin kolazEweline kolaz