Máme potvrzeno - Betynka čeká štěňátka!

28. den brezostiVčera to byl 28. den po krytí a tak jsme vyrazili s naší ušatou princeznou na veterinu na ultrazvuk. Hned, jak paní doktorka sondu přiložila, viděli jsme malé kuličky plné života. Tři jsme viděli zcela jasně, čtvté tam vzadu problikávalo. Nejspíš to nebude naše obligatorní osmička, devítka či desítka, ale myslím, že 5-6 kousků by se tam schovávat mohlo. Od začátku jsem Betynce domlouvala, že 5-6 by bylo optimálních, tak jsem zvědavá, jak moc mě vyslyšela. 

Březost na ni není ještě vůbec znát, malinko se rozšířila v hrudníku, ale nic moc. Tento týden trochu zlobila s jídlem a odmítala jíst granule. A tak panička zase začala vyvařovat. No co nadělám, vždycky to tak nakonec dopadne. Jinak se nic nemění -  polehává, pospává (kdo by taky v tomhle počasí nepoléhaval a nepospával), jen je na sebe opatrnější a je mazlivější (jestli to ještě vůbec jde). 

Zdravíme také otce našich ještě nenarozených štěňátek - Čárlího a moc mu gratulujeme k výstavním úspěchům v Polsku a k získání titulu Polský šampion. Je to prostě pašák! Tak příští zprávy zase za týden - to už snad budeme trochu kulatější :-). Mějte se krásně!