Štěňata oslavila první měsíc

AckaDneska naše štěňátka slaví čtyři týdny svého života. Letí to jako voda, kdo by řekl, že se před měsícem narodila. Benetka už je kojí jen opravdu vyjímečně a tak hlavní krmení dravé zvěře je teď na mě. Dostávají čtyřikrát denně - ráno piškoty s tvarohem, jogurtem a žloutkem a přes den rozmixované štěněcí granulky Arden Grange. Moc jim chutná, ale kdyby jste viděli, jak pak vypadají :-D. Trvá mi pak dalších 15 min., než jim zbytky jídla otřu z celého těla. Hlavně uši :-). Štěňátka mají kolem tří kil, jen Arturek je trochu pozadu a má jen 2,5 kg.

Začínají k nám chodit první návštěvy a všichni tu hemžící se strakatou smečku obdivují. Už se pomalu začínají prát a okousávat, takže je legrace se na ně dívat. Nejdravější a největší provokatér je asi Almond, ale ostatní se k němu moc rádi hned přidají. Nejmazlivější je náš nejmenší benjamínek Arthurek, který se ale navzdory své drobnosti těší u návštěv velkému obdivu - je to takové sladké stvoření.

Čtyři štěňátka už mají své nové páníčky - Almond, Adar, Andráš a Ambra. U Almonda se majitelé rozhodují, ostatní pejsci jsou ještě volní.

67 67 67 67 6767 67 67