Všechna štěňátka z vrhu D jsou již v nových domovech

V osmém týdnu nás štěňátka z vrhu D opustila a putovala do svých domovů. Všichni se zabydleli, na některé již čekali v nových domovech psí kamarádi. Skoro všichni posílají pozdravy a fotografie, jak rostou a jak krásně se u nových majitelů mají. Je radost je alespoň takto pozorovat a já moc a moc děkuji všem majitelům za zasílané zprávy a fotografie. S některými jsme domluveni, že až se venku trochu počasí umoudří, že se za námi přijedou podívat osobně. Už se moc těším.

Byl to krásný, zdravý a vyrovnaný vrh, štěňátka bylo jedno krásnější než druhé. Nejenže byla všechna krásná, všchna byla také velmi učenlivá, pohodová, sebevědomá, veselá, mazlivá...no prostě úžasná. Betynka byla starostlivou  maminkou. Vše se po celou dobu odchovu obešlo bez jakýchkoliv problémů či komplikací.

Rozhodla jsem se tedy Betynce a vlastně i nám (protože pro mě je narození a odchov štěňátek nepopsatelným zázrakem) ještě jeden vrh dopřát. Štěňátka bernského honiče plánujeme tedy na podzim letošního roku 2018. Ženicha už máme vybraného. Je to krásný, urostlý a lovecky vedený mladý pes, se kterým jsme se již několikrát potkali na loveckých akcích, musí však  ještě v letošním roce projít bonitací, aby splnil podmínku pro uchovnění. Betynka si na něj ale moc ráda počká :-).