OČEKÁVÁME ŠTĚŃÁTKA BERNSKÉHO HONIČE

S radostí oznamujeme, že dne 30.6.2017 došlo k plánovanému krytí naší bernské holčičky Bernadetty Auritta Kitta s Bandittem Lady Bardotte.

Betynka je krásná bernská slečna s úžasně milou, poslušnou, velmi kontaktní povahou a výbornými pracovními výsledky. Co se týká exterieru je to standartní fenka s nádhernou hlavou s dlouhýma ušima, kterou zdědila po své mamince Beneátce, pevnýma rovnýma nohama a vyváženými tělesnými proporcemi. Této fence nelze nic vytknout, i z tohoto důvodu loňského roku získala titul Klubová vítězka 2016 a pan rozhodčí ji označil za ideálního představitele tohoto plemene.

O ženichovi pro naší Betynku jsem přemýšlela delší dobu, a při zohlednění všech aspektů jsem se rozhodla sáhnout po tom nejlepším a nejvhodnějším ženichovi, co u nás v současné době pro Betynku je. Banditto je nádherný zdravý pes s milou povahou, statnější stavbou těla s rovnými končetinami, hezkou hlavou, jemnou, hedvábnou srstí a pro nás též zásadním negativním testem nositele hnědé barvy. Pro Banditta jsem se rozhodla i z důvodu výborné osobní zkušenosti při našich odchovech vrhu A a C. Štěňátka po něm byla vždy zdravá, krásná, vyrovnaná a vyrostli z nich nádherní jedinci s úžasnou, sebevědomou povahou, na které slyším od svých nynějších majitelů jen samou chválu, což je pro mě jako pro chovatele tou největší odměnou. Z mnohých z nich jsou již chovní jedinci, fenka Ambra je dokonce již maminkou a štěňátka od ní už sbírají své první velké výstavní úspěchy. Jsem přesvědčená, že jsem pro Betynku, která v krvi nese také francouzskou krev svého otce Herculla des Echos de Belledonne, vybrala to nejlepší, a doufám, že štěňátka z tohoto spojení budou přinejmenším tak povedená, jako ve vrzích A a C. Myslím, že pro to mají ty největší předpoklady.

Když půjde vše tak jak má, štěňátka by se měla narodit kolem 1. září, tzn. že odběr by byl možný optimálně koncem října letošního roku. Na štěňátka bereme předběžné záznamy, v případě požadavku na předběžnou rezervaci mě prosím kontaktujte.

Bety-hlava2Bany-hlava

Betty-postojBany-postoj