Štěňátka - 38. den

Letí to jako voda. Našim štěňátkům bude v úterý již šest týdnů. Z malých hodných chlupatých uzlíčků se stávají malí teroriské a devastátoři. Jsou jak pytel blech, plných života a energie a nejraději si samozřejmě hrají v mém květinovém záhoně...teda nyní již ve zbytku mého květinového záhonu. Nejdříve drátěný plůtek prolézali, dneska už ho začali přeskakovat. Jsou to veselá a hravá štěňátka a mám z nich velkou radost.

Agátka už se svými kojícími povinnostmi přestává a když tak cítím stisk těch malých ostrých zoubků, vůbec se jí nedivím. Naštěstí se mrňata rozežrala a tak je všechno v pořádku. Agy dál bedlivě svá štěňata kontroluje a chrání. Ostatní naše psy k nim ještě rozhodně pustit nechce a s vyceněnými zuby je odkazuje do patřičné vzdálenosti.

Poprvé jsme se pokusili o "postojové fotky". Někomu se dařilo lépe, jinému hůře. Největším manekýnem byl jednoznačně zvolen Jíra. Ten stál jak zařezanej :-). Ale nakonec se nám to podařilo nafotit  i s ostatními a výsledek nevypadá vůbec špatně . No posuďte sami...

Josko 5tydenJaga 5tydenJanek 5tyden

Jarika 5tydenJíra 5tyden