Collin - 4. měsíc

Musím se moc a moc omluvit, za neaktualizování našich stránek. Všechna štěńátka našla své nové milující pány a klidné domovy. Teda všechna...jeden malý pan pes nám zůstal doma - Collin. Původně jsem si z tohoto vrhu chtěla nechat holčičku, ale tak nějak mě za srdíčko  nakonec chytil Collinek - milý, sebevědomý, pejsek s Benetčinýma očima a ušima, ale jinak celý taťka Banditto.

Collin roste jako z vody a už se účastní našich dlouhých procházek s honiči. Je legrační pozorovat, jak se snaží ty dospělé berňáky dohonit a když mu to nejde, lítá za nima a hlásí a hlásí a hlásí :-). Když pak přijdeme domů, je rád, že se nabaští a zalehne na pelíšek, jak je unavený. Je to zase takové oživení smečky. Nejvíc si Cocolíno hraje s Betynkou a kopovkou Agátkou, ale občas se zapomene i maminka Benetka a dovádí s nimi. Hercule to z povzdálí kontroluje a hlídá, jestli je všechno v pořádku - taková jejich psí ochranka :-).

No má všechno chlapec před sebou, tak snad se mu ten jeho psí život vyvede a bude na tom světě šťastnej a spokojenej. My pro to tedy společně s ostatními pejsky uděláme maximum.

Collin - 4 mesic