Štěňátka - 3. týden

Týden zase utekl jako voda a našim štěňátkům jsou již tři týdny. Nejenže strašně vyrostli, ale už se z nich stávají pomalu malé osobnosti a začínají se projevovat. Někteří jsou čilý a bojovní, někteří klidnější. Pravdou je, že již mezi nimi dochází k prvním hrám, okusují se, provokují, vrčí a štěkají :-).

V tomto týdnu jsme poprvé odčervili, znovu ostříhali rostoucí drápky a od včerejška se pokouším jim nabídnout i kaši. Většina štěňátek se na ni tvářila všelijak a úhyby hlavou mi jasně dávali najevo, že mlíčko od mamimky je prostě mlíčko od maminky. Jiní zase (především holčičky) zvědavě vzorek kaše olizovali a snažili se najít další. Tak uvidíme, budeme pokračovat :-)

Dnešní fotky jsou poněkud méně zdařilé, nemohu vzhledem k jejich ještě citlivým očím použít blesk a bohužel dnešní počasí mi ani nedovolilo najít v bytě kousek přímého jasného denního světla jako minulý týden a tak jsou fotky trochu tmavší. Nic to nemění na skutečnosti, že naše štěňátka rostou do krásy a jsou den ode dne hezčí a hezčí ...alespoň mě to tak připadá :-).  Posuďte sami ...

Carlos - 3. tydenCaspian - 3. tydenCassey - 3 týdenCatherin - 3. tydenCedric - 3. tyden

 

 

 

 

 

 

Cliff - 3. tydenCollin - 3. tydenCorra - 3. tydenCristine - 3. tydenCyril - 3. tyden