Co je u nás nového?

Hlásím se po dlouhé odmlce z CHS Aurita Kitta. Nic extra zvláštního a nového se u nás neděje, užíváme léta, sluníčka a hlavně pohody. Ale přece jen pár informací k naší smečce:

Barnabášek našel svou novou hodnou rodinu - bydlí tady poblíž - v Želči u Žatce. Noví majitelé ho mají moc rádi a jsou šťastní, že ho mají. Jsem za to moc ráda. O Bárnyho byl velký zájem a ještě dlouho potom, co odešel do nového domova nám zájemci volali, zda-li nemáme ještě někoho volného. Nakonec jsme se po dlouhé a nelehké rodinné poradě rozhodli, že do světa pustíme ještě  jednu z holčiček, které jsme si původně chtěli nechat. Nebylo to vůbec jednoduché rozhodování. Na jednu stranu jsme si na ně už tak nějak zvykli, na druhou stranu jsme cítili, že věnovat oběma stejnou porci péče, lásky a hlavně přípravy - především té lovecké, bude velmi náročné a složité. Proto jsme se nakonec rozhodli jednu z nich nabídnou. Ale teď kterou?  Bylo to moc těžké rozhodování, nakonec jsem vsadila vše na jednu kartu a nechala rozhodnou srdíčko, tak jako to bylo u Benetky. Doma zůstane Bernadetta - alias Betynka. Ta, kterou jsem si chtěla nechat už od počátku, protože už jako štěnátko mě něčím přitahovala. Ta, kterou mi osud vrátil zpátky po nevydařeném odchodu k novým "páníčkům" a tak nějak mi tím dal najevo, že ke mě prostě patří. Takže Betynka zůstává v naší smečce a Brittany našla domov u Kladna u mladého páru, který o ní moc stál. Má se tam moc dobře a určitě se s ní uvidíme ať už na nějaké z výstav, nebo jen tak na návštěvě.

Beneátka je stále krásná psí dáma. Není na ní vůbec vidět, že má za sebou dva tak početné vrhy. Je zdravá a pořád plná energie.

Hercule nám vyrost v pořádného alfasamce - pána tvorstva :-). Zesílil, zmohutněl...prostě zkrásněl. S Betynkou si ale pořád dokáže hrát jako malej. Musím se smát, když pozoruju, jak se ti dva dokážou škádlit a zlobit. Má úžasně milou a přátelskou povahu pro kterou ho milujeme.

Je to prostě naše krásná, veselá a šťastná smečka.

Slibuju, že v dohledné době doplním všechny sekce na našich stránkách, především o vrhu B v odchovech a připojím i pár aktuálních fotografií naší smečky. A pak mám ještě pár aktualit, ale ty si nechám zase na příště :-). Mějte se všichni moc krásně a užívejte sluníčka a pohody, tak jako my.