BARNABÁŠEK HLEDÁ NOVÝ DOMOV !!!

Barnabášek je domaBarnabáš Aurita Kitta se vrátil po třech měsících do svého rodného hnízda. Jeho původní majitel nám ho vrátil, protože měl prý jinou představu o chování bernského honiče a jeho citlivá a nedůvěřivá povaha byla pro něj nepřekonatelnou překážkou pro další soužití a využití psa pro práci v myslivosti.

Je mi z toho všeho smutno, při odběru každého štěňátka novým majitelům říkám, že berňáček je citlivá povaha a musí se k němu i tak přistupovat, při výcviku i každodením chování. Je možná nedůvěřivější a zdrženlivější ke všemu neznámému než někteří ostatní psi,  ale je milý, nekonfliktní, velmi kontaktní a věrný společník.

Naštěstí se o něj jeho majitel alespoň dobře straral a tak se nám vrátil zdravý a krásný pejsek, který se naštěstí ihned adaptoval na nové prostředí rodného hnízda. Je to strašně vděčný, hodný, přítulný a mazlivý pejsek. Doma nedemoluje žádné věci, nevytváří žádná nežádaná překvapení v podobě loužiček či hromádek, na procházky chodí rád a poslouchá na přivolání.

Najde se pro Barnabáška nová rodina, která by ho milovala takového jaký je? Někdo, komu by stačilo mít po boku vděčného, mazlivého a hodného kamaráda v podobě krásného ušlechtilého psa? Nejlépe by mu bylo nejspíš u domku se zahradou, kde by mohl mít dostatek pohybu. Ostatní psi nebo děti nejsou překážkou, obojí přijímá naprosto bez problémů. Bližší informace na tel. č. 775708787 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .