Našim štěňátkům jsou tři týdny!

A je to tu - klid a pohodička pomalu mizí a z našich štěňátek se stávají malé šelmy :-). Dovádějí, okusují se, když se jim něco nelíbí, vřískají na celý dům. Maminka Beneátka se o ně vzorně dál stará, ale už je toho na ní vážně moc a tak jsme jí začali trochu pomáhat s dokrmováním. Štěňátka se k misce vrhla, jako by to pro ně nebyla žádná nová věc. Trochu se kaše z granulek nadlábnou, ale stejně vyhlíží maminku, kdeže je ještě nášup :-)

Začínají se projevovat jejich první povahy, někdo je kliďas, který se drží opodál a pozoruje dění - Belissa, někdo provokuje k hrám a dává najevo, kdo je tu ten největší - Barnabáš, někdo je nejhlasitější a jakýkoliv problém okamžitě dává najevo - Bianca, někdo je takový bambulka - mouchy snězte si mě - Borris :-)

Protože jsme CHS Aurita Kitta - tzn. ušatá kráska, jsem zvědavá, zda i tato štěňátka budou obdařena dlouhými oušky, jako má Benetka a jaké měla štěňátka v prvním vrhu. Je pravda, že se jim ouška prodlužují před očima, nejdelší je má asi Belissa a Ballin, ale ani ostatní se nemají za co stydět :-).

Prozatím jen pát fotek, brzy se už za námi přijede podívat fotografka Bára a nafotíme každé to naše zlatíčko zvlášť. Sama to fakt nedávám :-D. Tak se těšte!

Belissa - 3.týdenBarnabáš - tři týdnyBernadeta - 3. týdenBillbo - tři týdny