Našim štěňátkům je 14 dní.

Utíká to jako voda a naše chlupaté kuličky se začaly proměňovat v roztomilá stvoření. Všichni už otevřeli oči, prodloužila se jim ouška (některým více, některým méně) a někteří z nich si to pomalu začínají šupajdit po všech čtyřech. Barnabáš už dokonce překonal vstup do bedny a "proháněl" se nám po obýváku. O víkendu jim už pořídím ohrádku, aby měli prostor se zorběhnout.

O víkendu také přijede naše kamarádka Bára, která mi pomůže všechna štěňátka jednotlivě nafotit. Zkoušela jsem to sama, ale nějak se to nedá - jsou strašně živá, když je člověk vezme do ruky. Jinak jsou naprosto v pohodě, leží, pochrupávají a jen když se Benetka přiblíží, stanou se z nich žíznivé šelmy. Chudák Beny :-(.

Zatím ještě vzorně kojíme, ale koncem týdne už asi zkusíme přikrmovat, aby jsme Benetce trochu odlehčili - je toho na ní vážně dost. Zatím ale přibírají všechna štěňátka naprosto vzorně - všechna už mají přes 1,2 kg. Největší jsou asi Barnabášek a Boris, z fenek vede Bernadetta. Nejmeší je hnědá holčička Bianca. Nejdelší ouška má zatím Belissa (celá maminka) s Bernadettou a Billbo s Ballinem.

Všichni jsou zdraví, šťastní a pohodoví. Příští týden se těště na nové fotky jednotlivých ušáčků :-). Prozatím pár fotek z bedýnky.

zleva:Belissa, Bernadetta a Brittany. Vespod Barnabáš a BallinBarnabášekNahoře Baruška, dole BallinBrittanyBrittanyBaruška s BallinemBernadettaBelissaBillboBillbopohodičkavlevo Ballin, vpravo BillboBallinBarnabášBaruškaBarbara