Máme potvrzeno - Benetka má bříško plné štěňátek!

Dnes je to 27. den po prvním krytí a tak jsme vyrazili s Benetkou na ultrazvuk, jestli její láska s Herculem byla tak plodná, jak to při krytí a vlastně při každodením soužití dávají najevo :-). Hned jak pan veterinář přiložil sono na bříško, na obrazovce se objevily hned tři kuličky, kousek popojel...a další a o kus dál další :-) Celkem jich napočital 6-7, ale do prostoru hrudníku se už nedostal a tam by prý mohla být s největší pravděpodobností ještě nějaká štěňátka ukrytá :-) No když si vezmu, že při prvním vrhu jsme jich na ultrazvuku napočítali 4-5  a jaká nadílka se nám nakonec narodila....bude to dost zajímavé :-D

Beny hodně odpočívá, vyžaduje naší přítomnost a kam se hnu, hned vyráží za mnou. Dokonce mi zase začala okupovat mojí postel, takže celé noci "prospím" se skrčenýma nohama, protože u nohou  je rozvalený to moje černobílý zlato. Co se týká jídla - granule odmítá a to i ty superpremiové pro březí a kojící feny a jediné, co vyžaduje je syrové, nebo sušené maso, prokládané rohlíkem  s máslem, popřípadě nějakou nezdravou uzeninkou. Děs! Jinak by jste na ní nic nepoznali - bříško zatím vůbec žádné nemá - pořád je štíhlá jako proutek, ale nejspíš se to už brzy změní.

Aktuální informace společně s fotografiemi budu vkládat průběžně. Takže kdo jste čekal na potvrzení březosti a chcete štěňátko právě od naší ušaté krásky a našeho francouzkého elegána, neváhejte a kontaktujte nás. Bereme první záznamy!